• 365 GÜN 24 SAAT
  TÜRK ÜRÜNLERİNİN SATILACAĞI
  TÜRK PAZAR YERİ
 • GHANA'NIN BAŞKENTİ ACCRADA
  AÇILIYOR...
 • TÜRKİYE PAZARYERİ
Anatolia Trade Center

İhracat Yönetim Organizasyon Şirketi’dir.

Meslek hayatlarında yaptıkları işlerle kendini kanıtlamış, toplumda saygınlığı olan, Türkiye’nin ihracat sorunlarını bilen ve global ölçekte düşünebilen kişilerden oluşan yönetim kadrosu ve dış ticaret, pazarlama ve stratejik planlama konusunda uzman kadrosuyla yapılanmış bu kapsamda firmaların ihracat konusunda bilgi ve deneyim eksikliğini gidermek amacıyla HACETTEPE EXPORT A.Ş. tarafından kurulmuştur. Günümüzde, bütün sektörlerde hızla artan rekabetle küresel boyutta baş edebilmek ve firmaların karlı olarak hayatta kalabilmesini sağlamak sadece KOBİ ve işletmelerimizin değil, ülkelerin siyasi sorumluları başta olmak üzere bütün ilgili kamu kurumları ve konu ile ilgili organizasyonların en önemli problemidir. KOBİ’lerin küresel pazarda yer alabilmesi için üretici firmaların ürünlerini uluslararası kalite ve standart mevzuatlarına uygun bir şekilde ihracata sunması ve bunun devamlığını sağlaması gerekmektedir.

KOBİ’lerimizin hemen hemen tamamı bütün stratejilerini, geçen yüzyılda ‘rekabet avantajı’ kazandırabilen ‘üretim’ becerileri üzerine kurmaktadır. Ancak bu strateji küresel rekabetin inanılmaz şekilde artması ile birlikte önemini hızla kaybetmektedir. Günümüzde KOBİ’lerimize rekabet avantajı kazandıran temel yetkinlik; içinde bulunulan pazarı küresel boyutta okuyabilmek, anlayabilmek, yorumlayabilmek ve rekabetçi pazarlarda etkin şekilde ‘var olmak’ sureti ile dünya pazarlarına dünya pazarlarının talep ettiği ürünlerle satış yapabilmektir. Kısaca ‘pazar odaklılık’ olarak açıklanan bu yetkinlik KOBİ’lerimiz için en önemli ihracat kavramıdır. HACETTEPE EXPORT A.Ş.nin Yurt dışı ihracat markası olan Anatolia Trade Center, ihracatta ECOWAS ve ECCAS pazarlarında istenilen düzeye ulaşılması ve devamlılığının sağlanması konusunda gayret gösteren İhracat Yönetim Organizasyon Şirketi’dir. Anatolia Trade Center, İhracat yapmak isteyen üretici firmalara ihracat süreçlerinde karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm üretecek ve yol gösterecek nitelikte bir kuruluş olarak ihtiyaca cevap vermek adına mevcut boşluğu doldurmaya hedeflemektedir.

Hacettepe Export Logistics

TİCARET MERKEZİNİ KİRALAMA VE İŞLETME MODELİ


Şirket Misyonumuz, Türk üreticilerinin uluslararası pazarlarda rekabet gücünü arttırmak ve markalaşma süreçlerinde katkı sağlamaktır.
Tanıtım Videomuz

İhracatta yeni bir vizyon kazandırıyoruz.

 • Türk ürünlerinin satılacağı büyük bir pazar sunuyoruz.
 • İhracat riskinizi kaldırıyor, toptan satış mağazası açıyoruz.
 • İhracatta pazar odaklı stratejiler üretiyoruz.
 • Afrika pazarı ihracatçılar için yüzyılın en doğru pazarıdır.
 • İhracat ülke ekonomisine katkı sağlayan en önemli güçtür.
 • Kiralama, Reklam, Tanıtım ve Pazarlama da %70 DEVLET desteğine öncelik ediyoruz.

Afrika'nın büyüyen ekonomisi Ghana, Finans merkezi ise Akra'dır. Bizde bu fırsatları kullanıyoruz ve siz Yerli üreticilerimize bu hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.
Kendini Kanıtlamış

Türkiye’nin ihracat sorunlarını bilen ve global ölçekte düşünebilen kişilerden oluşan yönetim kadrosu.


Hedefimiz

Rekabetle küresel boyutta baş edebilmek ve firmaların karlı olarak hayatta kalabilmesini sağlamak


Amacımız

İhracat yapmak isteyen üretici firmalara karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm üretmek ve yol göstermektir.


Milli Başarımız

Ülkemizin 2023 yılı için belirlediği ihracat rakamlarını yakalamaktır.
 • 100. yıl Blv no: 55 A blok No : 29 Ostim Prestij İş Mrk. Yenimahale, Ankara
 • Telefon: +90 312 385 20 20
 • GSM: +90 530 390 02 82
 • E-mail: info@anatoliatradecenter.com

Bültene Abone Ol